Yetişkin Kedi Maması


Yetişkin kedi maması alınması için edinizin hangi çeşidini en çok seveceğine karar vermek ve denemekte fayda görülmektedir. Bu şekilde kedinizin damak tadına hitap eden ve severektüketeceği besinlerin tercih edilmiş olması gerçekleşmektedir.

Vitamin vemineral açısından zengin içeriğe sahip yetişkin kedi maması çeşitleri, kedilerin gelişimine de katkı sağlaması açısından özenle tasarlanmaktadır.

Mısır, piliç, kümes hayvanları eti, kümes hayvanları yağı, balık yağı, yumurta tozu, maya, kurutulmuş kümes hayvanlarıkaraciğeri, bitkisel yağ, mısır unu, pancar küspesi ve benzeri içeriklere sahipolarak hazırlanan yetişkin kedi mamasıçeşitleri; kedilerinizin sağlığı ve gelişimine click here katkı sağlamak ve severek yiyeceği besinler olması amacı taşıyarak üretilmektedir.

Sağlık vegelişimin en çok önemli olduğu noktalardan biriside hayvanın sevdiği tatlardan oluşan Yetişkin Kedi Maması tüketmesi olmaktadır.

İçindekiler;

Tavuk unu, balık unu, pirinç,mısır,tavukyağı,(E vitamini kaynağı tokoferoller ile korunmuştur), buğday özü, mısırgluteni, şeker pancarı, bira mayası, doğal aroma, vitaminler, mineraller,doğalantioksidanlar,taurin,lutein,beta-karoten.

Pet İhtiyaç
Yetişkin Kedi Maması

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *